Kamerové systémy

V oblasti kamerových systémů nabízíme široký sortiment kamer, různé možnosti zpracování obrazu i zvuku. V současné době se již nepoužívají analogové kamery, pro jejich náhradu se využívají HDCVI kamery, které umí po starším koaxiálním vedení přenášet vysoké rozlišení obrazu. Pro nově budované instalace se však používají moderní IP kamery. Hitem jsou záznamová zařízení DVR, jenž jsou cenově dostupná a umí současně zpracovávat obrazový signál ze starých analogových, HDCVI a nejnovějších IP kamer.

Samozřejmostí je vzdálená správa a monitorování na Vašich mobilních zařízení pomocí internetu. Kamerový systém je opět stavebnicí, ze které Vám poskládáme přesně to, co potřebujete.

Dále umíme využít kamery pro snímání různých prostor a namodulovat tento signál do Vašeho STA. Poté si už pouze navolíte na TV přijímači příslušný program a díky kameře pohodlně z křesla sledujete např. dění na Vaší zahradě, hosté penzionu si mohou zkontrolovat přítomnost svého vozu na parkovišti během sledování TV apod.

Kontaktujte nás nebo navštivte naše prodejní místo

Vy nám vysvětlíte své potřeby a my Vám navrhneme řešení včetně cenové kalkulace.

Kontaktujte nás

ELDO servis Harrachov+420 481 529 806Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.